Villa ADaM

Doudova 325/14, Praha Podolí 14000, tel.: 261 214 180


Villa AdaM – ubytování v Praze

Kontakt Praha
----------------------
Mobil:
00420 603 705 871

E-mail:
adam.group@seznam.cz

Penzion Vila Adam  

Ubytování Praha

                                               

Malý, ale hezký a útulný rodinný penzion na dobrém a klidném místě, téměř v samém centru Prahy. Wifi připojení a parkování před penzionem zdarma. Výjezd na Pražský okruh je velmi jednoduchý, bez projíždění centrem města. Výhodné a rychlé spojení do všech části Prahy MHD.

Apartmány

Penzion Vila Adam nabízí také ubytování v apartmánové vile. Apartmány dvoulůžkové až pětilůžkové s balkonem a vyhlídkou na Vyšehrad a Prahu. Rodinné apartmány vzájemně propojené mají 2 kuchyně, 2x sociální zařízení, Apartmány s dvěma ložnicemi nebo menší pro 2 osoby, všechny s plně vybavenou kuchyní. Dobré ceny. Ubytování v apartmánech poskytujeme také pro střednědobé a dlouhodobé pobyty.

Servírované snídaně v italské restauraci (objednávkou).

Vzdálenost od stanice metra  " Pražského povstání " 5 min. chůze a 10 minut od Kongresového centra a Vyšehradu.

Nová nabídka:

střednědobé i dlouhodobé ubytování.Rezervace na ubytování od 04.01.2018 a dále.

 

rezervace:     603705871 paní Vávrová nebo pan Chytil

e-mail:  adam.group@seznam.cz  

 

 

Apartmány poskytují několik typů ubytování, od jednolůžkových po 6 lůžkové. Apartmány jsou vždy s kompletně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením. Možnost rezervace dvou vzájemně propojených apartmánů.

Apartmány nabízejí hezký výhled na Prahu a starobylý Vyšehrad.

Pro menší  skupiny  hostů je možné zajistit místnost pro pořádání rautů, večírků, firemní školení a přednášky nebo firemní akce. Místnost  v posledním patře má bar s obsluhou, terasu a krásný výhled na Prahu. 

Maximální kapacita je 26 lůžek, plus ještě možnost přistýlek.

 

Apartmány se nachází v tiché rezidenční čtvrti, výhoda je možnost bezproblémového parkování a blízká stanice metra Pražského povstání, pouze 3 stanice od Václavského náměstí a pěší zóny. Další spojení zajišťuje autobusová a tramvajová doprava. V okolí jsou obchody, restaurace, parky hřiště pro děti, tenisové kurty, fitness, Bussines centrum, Ceská televize, bazén Podolí, Žluté lázně, stadion Děkanka, sport centrum Brumlovka. Letni scéna Vyšehrad, divadlo Na Jezerce, Bránické divadlo, Divadlo Dobeška, divadlo Na Fidlovačce, Palác kultury 10 min. chůze.

 

 

Ubytování v rodinném apartmánu

pro 5 -9 osob.  2x koupelna s toaletou, 2x plně vybavená kuchyń. Dvouapartmán s možností vzájemného propojeni.

levné ubytování v Praze - apartmány

levné ubytování v Praze - apartmány