Villa ADaM

Doudova 325/14, Praha Podolí 14000, tel.: 261 214 180


Villa AdaM – ubytování v Praze
Cz En

Kontakt Praha
----------------------
Mobil:
00420 603 705 871

E-mail:
adam.group@seznam.cz

Penzion Vila Adam  

Ubytování Praha

                                               

 Malý,ale hezký a útulný rodinný penzion na dobrém a klidném místě, téměř v samém centru Prahy. Wifi připojení a parkování před penzionem zdarma.Výjezd na Pražský okruh je velmi jednoduchý,bez projíždění centrem města.Výhodné a rychlé spojení do všech části Prahy MHD.

Apartmány

Penzion Vila Adam nabízí také ubytování v apartmánové vile. Apartmány dvoulůžkové až pětilůžkové s balkonem a vyhlídkou na Vyšehrad a Prahu. Rodinné apartmány vzájemně propojené mají 2 kuchyně, 2x sociální zařízení,Apartmány s dvěma ložnicemi ,nebo menší pro 2 osoby ,všechny s plně vybavenou kuchyní. Dobré ceny.Ubytování v apartmánech poskytujeme také pro střednědobé a dlouhodobé pobyty.

Servírované snídaně v italské restauraci (objednávkou)

Vzdálenost od stanice metra  " Pražského povstání " 5 min. chůze a 10 minut od Kongresového centra a Vyšehradu.

Nová nabídka:

střednědobé i dlouhodobé ubytování 

 

rezervace:     603705871 paní Vávrová nebo pan Chytil

e-mail:  adam.group@seznam.cz  

 

 

Apartmány poskytují několik typů ubytování, od jednolůžkových po 6 lůžkové. Apartmány jsou vždy s kompletně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením. Možnost rezervace dvou vzájemně propojených apartmánů.

Apartmány nabízejí hezký výhled na Prahu a starobylý Vyšehrad.

Pro menší  skupiny  hostů je možné zajistit místnost pro pořádání rautů, večírků, firemní školení a přednášky nebo firemní akce. Místnost  v posledním patře má bar s obsluhou, terasu a krásný výhled na Prahu. 

Maximální kapacita je 26 lůžek, plus ještě možnost přistýlek.

 

Apartmány se nachází v tiché rezidenční čtvrti, výhoda je možnost bezproblémového parkování a blízká stanice metra Pražského povstání, pouze 3 stanice od Václavského náměstí a pěší zóny.Další spojení zajišťuje autobusová a tramvajová doprava.V okolí jsou obchody,restaurace,parky hřiště pro děti,tenisové kurty,fitness,Bussines centrum,Ceská televize,bazén Podolí,Žluté lázně,stadion Děkanka,sport centrum Brumlovka.Letni scéna Vyšehrad,divadlo  Na Jezerce,Bránické divadlo,Divadlo Dobeška, divadlo Na Fidlovačce,Palác kultury 10 min.chůze.

 

 

Ubytování v rodinném apartmánu

pro 5 -9 osob.  2x koupelna s toaletou, 2x plně vybavená kuchyń. Dvouapartmán s možností vzájemného propojeni.

levné ubytování v Praze - apartmány

levné ubytování v Praze - apartmány