Villa ADaM

Doudova 325/14, Praha Podolí 14000, tel.: 261 214 180


Villa AdaM – ubytování v Praze

Kontakt Praha
----------------------
Mobil:
00420 603 705 871

E-mail:
adam.group@seznam.cz

Penzion Vila Adam 

 

už pouze dva volné apartmány.  Rezervujte ubytování v apartmánu.

 

paní Vávrová

tel: 603705871

e-mail:  adam.group@seznam.cz

www.accommodation-adam

 

malý, ale hezký a útulný rodinný penzion na dobrém a klidném místě, téměř v samém centru Prahy. U stanice metra Pražského povstání ,jen 3 výstupní stanice od Václavského náměsti.Wifi připojení a parkování v uzavřené zahradě .Výjezd na Pražský okruh je velmi jednoduchý, bez projíždění centrem města. Výhodné a rychlé spojení do všech části Prahy metrem -C-  (nebo MHD)  

Apartmány

Penzion Vila Adam nabízí také ubytování v apartmánové vile. Apartmány dvoulůžkové až pětilůžkové  nebo apartmány luxury s balkonem a vyhlídkou na Vyšehrad a Prahu. Apartmány mají různé dispozice.Rodinné apartmány jsou vzájemně propojené mají 2 kuchyně, 2x sociální zařízení.

Apartmány s dvěma ložnicemi nebo menší pro 1 až 2 osoby, všechny s plně vybavenou kuchyní. Ubytování v apartmánech poskytujeme také pro střednědobé a dlouhodobé pobyty.Parkováni v uzavřene zahradě.

Servírované snídaně v italské restauraci (objednávkou).

Vzdálenost od stanice metra  " Pražského povstání " 5 min. chůze a 10 minut chůze od Kongresového centra a Vyšehradu.Ulice Doudova v blízkosti  Česká televize,Kavčí hory, Shopingcentrum Arkády 15 min.chůze,nebo 3min. autem,zdarma parkování 2 hodiny.

 

Nová nabídka:

střednědobé i dlouhodobé ubytování od června 2019 rezervace na ubytování nebo  podnájem.

kauce v minimální výši .

Rezervace tel:  603 705 871

www. accommodation-adam.cz

 

e-mail:  adam.group@seznam.cz  

 

 

Apartmány poskytují několik typů ubytování, od jednolůžkových po 6 lůžkové. Apartmány jsou vždy s kompletně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením. Možnost rezervace dvou vzájemně propojených apartmánů.

Apartmány nabízejí hezký výhled na Prahu a starobylý Vyšehrad.

Pro menší  skupiny  hostů je možné zajistit místnost pro pořádání rautů, večírků, firemní školení a přednášky nebo firemní akce. Místnost  v posledním patře má bar s obsluhou, terasu a krásný výhled na Prahu. 

Maximální kapacita je 26 lůžek, plus ještě možnost přistýlek.

 

Apartmány se nachází v tiché rezidenční čtvrti, výhoda je možnost bezproblémového parkování a blízká stanice metra Pražského povstání, pouze 3 stanice od Václavského náměstí a pěší zóny. Další spojení zajišťuje autobusová a tramvajová doprava. V okolí jsou obchody, restaurace, parky hřiště pro děti, tenisové kurty, fitness, Bussines centrum, Ceská televize, bazén Podolí, Žluté lázně, stadion Děkanka, sport centrum Brumlovka. Letni scéna Vyšehrad, divadlo Na Jezerce, Bránické divadlo, Divadlo Dobeška, divadlo Na Fidlovačce, Palác kultury 10 min. chůze.

 

 

Ubytování v rodinném apartmánu

pro 5 -9 osob.  2x koupelna s toaletou, 2x plně vybavená kuchyń. Dvouapartmán s možností vzájemného propojeni.

levné ubytování v Praze - apartmány

levné ubytování v Praze - apartmány 

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies