Villa ADaM

Doudova 325/14, Praha Podolí 14000, tel.: 261 214 180


Villa AdaM – ubytování v Praze
Cz En

Kontakt Praha
----------------------
Mobil:
00420 603 705 871

E-mail:
adam.group@seznam.cz

Penzion Vila Adam  

Last minute volný apartman 27.4. - 1.5.   ubytování pro 2- 4 osoby.

 

Malý,ale hezký a útulný rodinný penzion na dobrém místě, téměř v samém centru Prahy. Wifi připojení a parkování před penzionem zdarma.

Penzion Vila Adam nabízí také ubytování v apartmánové vile. Apartmány dvoulůžkové až pětilůžkové s balkonem a vyhlídkou na Vyšehrad a Prahu. Rodinné apartmány vzájemně propojené mají 2 kuchyně, 2x sociální zařízení,Apartmány s dvěma ložnicemi a  plně vybavenou kuchyní.Servírované snídaně v italské restauraci (objednávkou)

Vzdálenost od stanice metra  " Pražského povstání " 5 min. chůze a 10 minut od Kongresového centra a Vyšehradu.

Nová nabídka:

dlouhodobé ubytování - pronájem zařízeného pokoje s koupelnou ( kuchyńský kout v patře) pro 1-3 osoby.Od 1.5.2017

 

rezervace:     603705871

e-mail:  adam.group@seznam.cz  

tel: 734318528  pan Vávra

 

Apartmány poskytují několik typů ubytování, od jednolůžkových po 6 lůžkové. Apartmány jsou vždy s kompletně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením. Možnost rezervace dvou vzájemně propojených apartmánů.

Apartmány nabízejí hezký výhled na Prahu a starobylý Vyšehrad.

Pro menší  skupiny  hostů je možné zajistit místnost pro pořádání rautů, večírků, firemní školení a přednášky nebo firemní akce. Místnost  v posledním patře má bar s obsluhou, terasu a krásný výhled na Prahu. 

Maximální kapacita je 26 lůžek, plus ještě možnost přistýlek.

 

Apartmány se nachází v tiché rezidenční čtvrti, výhoda je možnost bezproblémového parkování a blízká stanice metra Pražského povstání, pouze 3 stanice od Václavského náměstí a pěší zóny.Další spojení zajišťuje autobusová a tramvajová doprava.V okolí jsou obchody,restaurace,parky hřiště pro děti,tenisové kurty,fitness,Bussines centrum,Ceská televize,bazén Podolí,Žluté lázně,stadion Děkanka,sport centrum Brumlovka.Letni scéna Vyšehrad,divadlo  Na Jezerce,Bránické divadlo,Divadlo Dobeška, divadlo Na Fidlovačce,Palác kultury 10 min.chůze.

 

  

levné ubytování v Praze - apartmány

levné ubytování v Praze - apartmány